Torby medyczne

Torba medyczna PSP R1 Rescue Bag 1 (RB1)

WYSOKA JAKOŚĆ, POLSKI PRODUCENT Wykonana zgodnie z zaleceniami koordynatora PSP ds. ratownictwa medycznego. Pierwsza torba idealnie dopasowana do asortymentu PSP R1 !

Torba medyczna Rescue Bag (RB1) z napisem POLICJA

WYSOKA JAKOŚĆ, POLSKI PRODUCENT Wykonana zgodnie z zaleceniami koordynatora PSP ds. ratownictwa medycznego. Pierwsza torba idealnie dopasowana do asortymentu PSP R1 !

Torba Rescue Bag 2 (RB2)

WYSOKA JAKOŚĆ, POLSKI PRODUCENT Wykonana zgodnie z zaleceniami koordynatora PSP ds. ratownictwa medycznego.

Torba medyczna R0 (RB3)

Torba medyczna R0 – idealna na zestaw ratunkowy R0 (RB3) Torba medyczna wykonana zgodnie z zaleceniami zarządzenia Komendanta Głównego Policji. Uszyta z materiału typu: CORDURA.

Torba medyczna R0 (RB3) z napisem POLICJA

Torba medyczna R0 – idealna na zestaw ratunkowy R0 (RB3) Torba medyczna wykonana zgodnie z zaleceniami zarządzenia Komendanta Głównego Policji. Uszyta z materiału typu: CORDURA.

Torba TRIAGE

Komora główna posiada dwie przegrody przeznaczone na karty segregacyjne,
8 kieszonek na odblaskowe opaski segregacyjne, dodatkowo wewnątrz znajdują się przegrody z gumek.

Torba lekarza

Bardzo funkcjonalna torba, komora w kształcie litery U zapewnia łatwy dostęp do rzeczy znajdujących się w jej wnętrzu.

Mała apteczka 10 L RB- 5

Całość torby zabezpieczona bardzo grubą pianką. Torba wyposażona w uchwyty do przenoszeni na ramieniu ( wyposażony w pas nośny regulowany , odpinany z naramiennikiem) oraz do trzymania w dłoni.

Torba na zestaw tlenowy, inhalator tlenowy

Okno inspekcyjne pozwalające na zmianę ustawień przepływu tlenu oraz kontrolę pojemności tlenu – nowatorskie rozwiązanie!

Pokrowiec na szyny kramera (RB4)

Wysoka jakość, polski producent Wykonana zgodnie z zaleceniami koordynatora PSP ds. ratownictwa medycznego. Pierwsza torba idealnie dopasowana do asortymentu PSP R1 !

Pokrowiec na kołnierze ortopedyczne

Pokrowiec z każdej strony usztywniony jest specjalną pianką. Posiada 2 uchwyty pozwalające na przenoszenie go w ręku. Zamykany na gruby suwak, który gwarantuje bezproblemowe zamykanie i otwieranie.

Apteczka biodrówka NERKA do pasa

Saszetka z regulowanym pasem biodrowym ,zapinanym na klamrę zatrzaskową.

Torba - apteczka samochodowa z rzepem

Torba medyczna posiadająca specjalny rzep pozwalający na zamocowanie apteczki w samochodzie. W środku apteczki liczne gumki i kieszenie pozwalające na przechowanie opatrunków. 

Torba IPMed

Plecak  ( RBP-4 ) – mogący służyć jako mała apteczka plecakowa.  

Torba medyczna  produkcji AMILADO ( polskiego producenta toreb medycznych wysokiej jakości ).

Saszetka na opatrunki

Torba na opatrunki  , opiankowana z kieszenią z siatki zamykana na suwak, w środku zakładka segregacyjna 

Apteczka samochodowa RB-9

Funkcjonalna apteczka przygotowana została specjalnie z myślą o udzielaniu pomocy podczas wypadków komunikacyjnych. 

Torba ( pokrowiec) na pasy do deski ortopedycznej

Torba mocowana bezpośrednio na deskę mieści 4 pasy.

Wykonana z materiałów łatwozmywalnych. 

Kamizelka RATOWNIK

Kamizelka w rozmiarze uniwersalnym, pozwalająca na regulację wielkości (za pomocą rzepów lub taśm i klamer).

Produkty można zakupić u właściciela marki firmy CZARMED

Zapraszamy do skorzytania z naszej oferty na platformie Allegro

u

Co się składa na wyposażenie medyczne?

Na wyposażenie medyczne składają się wszystkie środki i przedmioty niezbędne do udzielenia pierwszej pomocy. Apteczka powinna znajdować się we wszelkiego rodzaju placówkach, takich jak szkoły czy przedsiębiorstwa. Z pewnością okaże się nieoceniona również podczas zawodów sportowych, obozów harcerskich oraz kolonii, gdzie nietrudno o kontuzję. Mimo niedużego rozmiaru, torby medyczne są zazwyczaj bardzo pojemne i zawierają nawet kilkadziesiąt różnych elementów. Zapewniają zatem doskonałe przygotowanie podczas nagłych wypadków. Pomagają zadbać o zdrowie i bezpieczeństwo, dlatego taka torba dobrze sprawdzi się na każdym wyjeździe, np. na wyprawę w góry lub nad morze. Dostępne modele obejmują także zestaw ratownictwa medycznego, dedykowany przede wszystkim służbom mundurowym, głównie policji, ratownikom medycznym oraz straży pożarnej. Zazwyczaj występuje on w postaci niewielkiej, podręcznej torby, dzięki czemu łatwo go przechowywać i przewozić.

u

Dlaczego warto wybrać zestaw ratownictwa medycznego od Amilado?

Decydując się na zakup torby medycznej od naszej firmy, zyskują Państwo pewność wysokiej jakości sprzętu i akcesoriów. Pełne wyposażenie zostało wybrane przez doświadczonych specjalistów medycznych, którzy na co dzień udzielają pierwszej pomocy. Marka powstała z chęci niesienia pomocy innym, a ten cel staramy się realizować najlepiej jak tylko potrafimy, czego rezultatem są oferowane produkty medyczne. Wszystkie elementy spełniają normy medyczne i posiadają wymagane certyfikaty, dzięki czemu dopuszczone są na rynek sprzedaży. Torby medyczne posiadają szelki ułatwiające ich przenoszenie i występują w wielu rodzajach. Różnią się głównie pod względem wyglądu oraz rozmiaru. Torby produkujemy z myślą o służbach mundurowych, dlatego zostały stworzone dla policji, strażaków oraz ratowników medycznych. Skorzystać mogą z nich również osoby prywatne. W ofercie posiadamy także małe apteczki i pokrowiec na szyny. Wszystkie torby wykonane są z najlepszej jakości materiałów, które zapewniają im trwałość w każdych warunkach. Nie ma zatem ryzyka, że torby medyczne zostaną uszkodzone podczas transportu.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z dostępną propozycją. Mamy nadzieję, że spełni Państwa oczekiwania. Zestawy ratownictwa medycznego proponujemy w atrakcyjnej cenie i wielu wariantach. Dostarczamy też większe ilości na specjalne zamówienie. Wszystko w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie naszych klientów, które zawsze powinno być na pierwszym miejscu.

u

Kiedy warto skorzystać z torby medycznej?

Torba medyczna jest bardzo dobrze wyposażona. Jej skład został stworzony przez wykwalifikowanych ratowników medycznych, którzy dzięki bogatemu doświadczeniu wiedzą, jakiego rodzaju leki i akcesoria okażą się niezastąpione podczas wypadków, kontuzji czy nagłych sytuacji zagrażających życiu lub zdrowiu. W związku z tym w zestawie ratownictwa medycznego można znaleźć przedmioty potrzebne w razie skaleczenia, zranienia, skręcenia, zwichnięcia, a nawet złamania. W niektórych przypadkach przydatne będzie także wyposażenie służące do opatrywania oparzeń oraz urazów oka. Ponadto uda się je wykorzystać, gdy nastąpi nagłe zatrzymanie krążenia.

Co dokładnie znajduje się w torbie medycznej? W zależności od jej rodzaju, liczba elementów może się różnić, choć podstawowy ekwipunek pozostaje niezmieniony. Większość toreb medycznych gwarantuje dostęp do takiego wyposażenia jak: kamizelka odblaskowa, nożyczki ratownicze (potrzebne chociażby do przecięcia bandażu lub odzieży poszkodowanego), suchy lód w sprayu (wykorzystuje się go przede wszystkim do łagodzenia skutków różnego rodzaju kontuzji), hydrożel, bandaże, gazy, woda utleniona, rękawiczki lateksowe, chusteczki odkażające, plastry i wiele więcej. Bazę każdego zestawu ratownictwa medycznego stanowi także silikonowa maska CPR przeznaczona do wykonywania sztucznego oddychania. Dzięki niej możliwe jest zachowanie zasad higieny przy udzielaniu pierwszej pomocy. W tym celu warto wykorzystać również specjalne rurki ustno-gardłowe. 

Masz pytanie?

Skontaktuj się  z nami, a udzielimy Ci wyczerupującej odpowiedzi.

Odbiorcy