Plecaki ratownicze

Plecak ratowniczy PSP R1 (RBP1)

Plecak ratowniczy przygotowany jest dla służb ratowniczych i zespołów pogotowia ratunkowego.

Plecak taktyczny (TRB1)

Mały, lekki plecak medyczny, doskonale spełniający funkcje apteczki. Plecak zapewnia rozmieszczenie w nim wszystkich niezbędnych rzeczy potrzebnych do udzielenia pierwszej pomocy w warunkach taktycznych, a jednocześnie pozwala na swobodne wykorzystanie go w ciasnych wnętrzach budynków lub pojazdów.

Plecak medyczny (RBP3)

Plecak medyczny przygotowany jest dla służb ratowniczych i zespołów ratownictwa medycznego. Plecak medyczny (RBP3)

Plecak reanimacyjny z ampularium

Torba medyczna  produkcji AMILADO ( polskiego producenta toreb medycznych wysokiej jakości ).

Torba medyczna wykonana zgodnie z zaleceniami   koordynatora ds. ratownictwa medycznego.  Uszyta z materiału: CORDURA.

Plecak ratowniczy WOPR

Plecak, w którym umieszczono zestaw ratownictwa medycznego WOPR R1 ( opcja) , został wykonany ze specjalnej powlekanej tkaniny PLAN, odpornej na uszkodzenia, przetarcia i czynniki atmosferyczne.

Apteczka plecakowa RBP - 4

Plecak  ( RBP-4 ) – mogący służyć jako mała apteczka plecakowa.  

Torba medyczna  produkcji AMILADO ( polskiego producenta toreb medycznych wysokiej jakości ).

Produkty można zakupić u właściciela marki firmy CZARMED

Zapraszamy do skorzytania z naszej oferty na platformie Allegro

u

Plecak medyczny

Kolejną z propozycji jest plecak medyczny, przeznaczony zwłaszcza dla służb medycznych, jednak skorzystać mogą z niego również osoby prywatne. Mniejszy rozmiar sprawia, że jest bardziej komfortowy w użytkowaniu, jednocześnie ułatwiając przenoszenie torby z miejsca na miejsce. Posiada specjalne odblaski, dzięki czemu jest widoczny także po zmroku. Dostępny w kolorze czerwonym, pasuje do pozostałych składników wyposażenia medycznego. We wnętrzu mieszczą się wszystkie przedmioty, które standardowo można znaleźć w apteczce, takie jak bandaże, gazy oraz plastry. 

u

Plecak ratowniczy

Plecaki ratownicze stanowią niezbędne wyposażenie do udzielenia pierwszej pomocy. W związku ze swoją budową okażą się niezwykle przydatne zwłaszcza podczas podróży i dłuższych wypraw. Proponujemy m.in. plecak ratowniczy, który zawiera dodatkowo apteczkę medyczną. Znajdują się w nim wszelkie przedmioty oraz akcesoria, które okażą się niezbędne podczas opatrywania ran, urazów czy kontuzji. Podstawowe wyposażenie obejmuje środki na oparzenie i maseczkę do przeprowadzenia sztucznego oddychania. W naszej ofercie można znaleźć ponadto plecak taktyczny. Wykonany został z solidnego materiału, dzięki czemu sprawdzi się nawet w bardzo trudnych warunkach. Jego stylistyka nawiązuje do militariów, a duża pojemność sprawia, że pomieści wszystkie potrzebne akcesoria medyczne. Warto zabrać go ze sobą chociażby na górską wędrówkę czy wyprawę nad jezioro. Świetnie sprawdzi się również w czasie różnego rodzaju zawodów sportowych. Plecaki ratownicze z naszej oferty powstały, aby zadbać o ludzkie zdrowie oraz bezpieczeństwo. W skład wyposażenia wchodzi najwyższej klasy sprzęt i akcesoria medyczne, które na co dzień są wykorzystywane przez ratowników medycznych. Stosując je, można bezzwłocznie udzielić pomocy osobie poszkodowanej i jednocześnie zadbać o własną ochronę, gdyż zawierają elementy umożliwiające zachowanie higieny i sterylnych warunków. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Na specjalne życzenie klientów jesteśmy w stanie spersonalizować plecaki ratownicze, zgodnie z preferencjami. Pozostajemy otwarci na propozycje i staramy się dopasować termin realizacji do Państwa potrzeb. 

Masz pytanie?

Skontaktuj się  z nami, a udzielimy Ci wyczerupującej odpowiedzi.

Odbiorcy