Koc bakteriostatyczny 190 x 110

Zdjęcia produktu

Opis produktu

Koc bakteriostatyczny zapewnia poszkodowanemu skuteczną ochronę termiczną. Koc jest uszyty nieprzemakalnej paro przepuszczalnego materiału powlekany PU, którego dodatkowym atutem jest zwiększona elastyczność.

Koc bakteriostatyczny zapewnia poszkodowanemu skuteczną ochronę termiczną. Koc jest uszyty nieprzemakalnej paro przepuszczalnego materiału powlekany PU, którego dodatkowym atutem jest zwiększona elastyczność. Koc jest idealny do stosowania w obszarach wysokiego ryzyka infekcji, ponieważ zawiera antybakteryjne składniki na bazie nieorganicznego Zeolitu Srebra. Składnik ten zapewnia długotrwałą skuteczność, a nawet przeciwdziała najbardziej zakaźnym organizmom, takich jak MRSA i e-coli.

Materiał z którego jest wykonany koc  spełnia wszelkie wymagania stawiane wyrobom medycznym różnego przeznaczenia zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z 17 lutego 2016 i Dyrektywą Rady 93/42/EWG z dnia 14 czerwca 1993 r. w sprawie wyrobów medycznych (MDD). Jest zgodny z wymaganiami Öko-tex Standard 100 class I oraz z obowiązującymi w UE regulacjami prawnymi w zakresie stosowania barwników azowych i normą EN 71-3 oraz normą PN-EN ISO 10993. SANMED został przebadany na odporność na przenikanie krwi syntetycznej i cząstek fagowych.

Kolor: wewnątrz kremowy , na zewnątrz niebieski . 

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE PRODUKTU:

  • Użyte materiały zapobiegają rozwojowi bakterii i drobnoustrojów
  • Nie przepuszcza płynów i cieczy
  • Odporny na silnie żrące środki chemiczne
  • Wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne
  • Łatwy w czyszczeniu
  • Dezynfekcja ogólnie dostępnymi środkami
  • Możliwość prania w pralce

PARAMETRY TECHNICZNE:

  • Wymiary: 110 x 190 cm

UWAGA: wszystkie zdjęcia są poglądowe i mogą różnić się od właściwego produktu. Informacje zamieszczone na stronie nie stanowią oferty, a jedynie mają charakter reklamowy. Są jedynie zaproszeniem do zawarcia umowy (art. 71 Kodeksu cywilnego). Jeśli są Państwo zainteresowani zapoznaniem się z warunkami transakcji, prosimy o bezpośredni kontakt z przedstawicielem Amilado.

Zamów produkt

3 + 14 =

Masz pytanie?

Skontaktuj się  z nami, a udzielimy Ci wyczerupującej odpowiedzi.

Odbiorcy