Torba na zestaw tlenowy, inhalator tlenowy

Zdjęcia produktu

Opis produktu

SPECYFIKACJA :
 – Wykonana zgodnie z zaleceniami koordynatora PSP ds. ratownictwa medycznego;
– Okno inspekcyjne pozwalające na zmianę ustawień przepływu tlenu oraz kontrolę pojemności tlenu – nowatorskie rozwiązanie! 
– Uchwyty na rurki UG oraz intubacyjne 
– Miejsce na resuscytator 
– Wygodne szelki pozwalające nosić torbę jak plecak oraz w ręku 
– Pas nośny z karbińczykami o max wytrzymałośći aż 100kg;
 
MATERIAŁY : 
Podstawowym materiałem torby jest oryginalna CORDURA. Jest to materiał o bardzo dużej odporności na przetarcia i na działanie warunków atmosferycznych. Jest niezwykle wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne.  Dzięki swej wewnętrznej strukturze jest to materiał bardzo lekki. Zewnętrzna strona tkaniny powleczona jest warstwą teflonu.
Zamki błyskawiczne użyte w torbie to suwaki firmy YKK, największego na świecie producenta zamków błyskawicznych. 
Nici rdzeniowe  dają gwarancję doskonałego szwu, są odporne na większość chemikaliów, na rozciąganie, kurczenie i marszczenie.
 
UWAGA : Torba sprzedawana bez wyposażenia , torba z wyposażeniem umieszczona jest w zakładce Zestawy Ratownictwa Medycznego 

UWAGA: wszystkie zdjęcia są poglądowe i mogą różnić się od właściwego produktu. Informacje zamieszczone na stronie nie stanowią oferty, a jedynie mają charakter reklamowy. Są jedynie zaproszeniem do zawarcia umowy (art. 71 Kodeksu cywilnego). Jeśli są Państwo zainteresowani zapoznaniem się z warunkami transakcji, prosimy o bezpośredni kontakt z przedstawicielem Amilado.

Zamów produkt

9 + 13 =

Masz pytanie?

Skontaktuj się  z nami, a udzielimy Ci wyczerupującej odpowiedzi.

Odbiorcy