Torba Rescue Bag 2 (RB2)

Zdjęcia produktu

Opis produktu

Torba Rescue Bag 2 – WYSOKA JAKOŚĆ, POLSKI PRODUCENT Wykonana zgodnie z zaleceniami koordynatora PSP ds. ratownictwa medycznego.

Rescue Bag 2

Torba medyczna produkcji AMILADO ( polskiego producenta toreb medycznych wysokiej jakości ).
Torba medyczna wykonana zgodnie z zaleceniami koordynatora ds. ratownictwa medycznego.
Uszyta z materiału: CORDURA, w środku 2 regulowane przegrody oraz półka na rzepy w celu łatwego dostępu do wybranych materiałów opatrunkowych.
W komorze głównej miejsce na butlę tlenową zabezpieczoną bardzo mocnymi rzepami.
W kieszeni przedniej siatka z ekspresem, miejsce na kompresy gazowe lub inny sprzęt medyczny, dodatkowo taśma pozwalająca uporządkować bandaże.
Kieszeń boczne zaprojektowana z myślą o wyjściu na reduktor tlenowy.
Całość torby zabezpieczona bardzo grubą pianką. Torba wyposażona w uchwyty do przenoszenia na plecach, na ramieniu oraz do trzymania w dłoni. Oznakowana krzyżem św. Andrzeja.
Torba z elementami odblaskowymi koloru zielonego zwiększającymi Twoją widoczność. Dodatkowo biza odblaskowa w kolorze zielonym.

Użyte materiały: CORDURA, nici rdzeniowe (bardzo mocne, odporne na rozdarcia i rozerwania), rzep wysokiej jakości.

Wymiary: 37 x 52 x 30 cm

Waga: 1,9 kg

UWAGA: Torba sprzedawana jest bez wyposażenia. Istnieje możliwość wyposażenie torby w materiały medyczne za dodatkową opłatą. Zapraszamy do kontaktu.

W produkcji naszych toreb stosujemy materiał chwalony przez służby ratownicze na całym świecie – Cordurę. Posiada on znakomite właściwości wytrzymałościowe, jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, wodoodporny i przystosowany do spełniania swojej funkcji w wyjątkowo trudnych warunkach atmosferycznych. Specjalnie wykonany splot sprawia, że powstała w torbie dziura nie będzie się samoczynnie powiększać.

Oferowana torba może być wyposażona w zestaw OSP r1 przeznaczony dla wszystkich Ochotniczych Straży Pożarnych, które nie należą do KSRG. Znajdujące się w nim materiały pozwalają przeszkolonym strażakom udzielać pierwszej pomocy osobom znajdującym się na terenie zdarzenia.

Wnętrze zaprojektowaliśmy w taki sposób, aby ratownik miał bezproblemowy dostęp do wszystkich materiałów. Dodatkowe zabezpieczenie antypoślizgowe na pasku zapewnia mocny chwyt, zwłaszcza kiedy pada deszcz bądź torba ulegnie zamoczeniu.

Zestaw OSP r1 umożliwia:

  •  opatrywanie oparzeń oraz ran,
  • tamowanie krwotoków,
  • unieruchamianie zwichnięć i złamań,
  • zapewnienie poszkodowanemu komfortu termicznego,
  • zabezpieczenie dróg oddechowych,
  • prowadzenie oddechu zastępczego.

Na wyposażeniu zestawu znajdują się opatrunki, kołnierze szyjne, folie aluminiowe, worki samorozprężalne, rurki ustno-gardłowe, szyny oraz akcesoria uzupełniające, takie jak rękawiczki, nożyczki czy płyny odkażające.

Torba nadaje się do prania, wyjątkowo łatwo ją wyczyścić i zdezynfekować.

Dzięki naszym torbom Ochotnicza Straż Pożarna będzie w stanie udzielić natychmiastowej pomocy, zanim na miejscu pojawią się karetki pogotowia i inne służby. Zdajemy sobie sprawę z tego, że w takich sytuacjach liczy się każda sekunda, dlatego wszystkie przegrody są niezależne od siebie, a wysokiej jakości suwaki gwarantują natychmiastowy dostęp do znajdujących się w środku materiałów.

 Prosimy o bezpośredni kontakt z działem handlowym w celu ustalenia szczegółów. Można także przesłać do nas wiadomość przy pomocy poniższego formularza online. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

UWAGA: wszystkie zdjęcia są poglądowe i mogą różnić się od właściwego produktu. Informacje zamieszczone na stronie nie stanowią oferty, a jedynie mają charakter reklamowy. Są jedynie zaproszeniem do zawarcia umowy (art. 71 Kodeksu cywilnego). Jeśli są Państwo zainteresowani zapoznaniem się z warunkami transakcji, prosimy o bezpośredni kontakt z przedstawicielem Amilado.

Zamów produkt

1 + 2 =

Masz pytanie?

Skontaktuj się  z nami, a udzielimy Ci wyczerupującej odpowiedzi.

Odbiorcy