Inne

Nosze płachtowe + pokrowiec

Nosze transportowe płachtowe z kieszenią zapobiegającą obsuwaniu się przenoszonego. Wyposażone w system taśm i 10 uchwytów transportowych ze specjalnymi wzmocnieniami i gumowymi rączkami.

Mata sprzętowa dla Straży Pożarnej

Mata sprzętowa jest podstawowym wyposażeniem, które uzupełnia każdy zastęp straży pożarnej. Posiada nieograniczone możliwości zastosowania.

Osłona zabezpieczająca poszkodowanego

Uczestnik zdarzenia drogowego niejednokrotnie zostaje uwięziony w pojeździe. W skutek czego ratownicy zmuszeni są do wycięcia szyb, elementów karoserii. 

Kamizelka RATOWNIK

Kamizelka w rozmiarze uniwersalnym, pozwalająca na regulację wielkości (za pomocą rzepów lub taśm i klamer).

Koc bakteriostatyczny

Koc bakteriostatyczny zapewnia poszkodowanemu skuteczną ochronę termiczną. Koc jest uszyty nieprzemakalnej paro przepuszczalnego materiału
powlekany PU, którego dodatkowym atutem jest zwiększona elastyczność.

Zestaw osłon na ostre krawędzie ZK-2

Całość wykonana z łatwozmywalnego materiału PVC o wysokiej gramaturze, odpornej mechanicznie tkaniny technicznej 1000, wypełniacza.

Produkty można zakupić u właściciela marki firmy CZARMED

Zapraszamy do skorzytania z naszej oferty na platformie Allegro

u

Co się składa na wyposażenie medyczne?

Na wyposażenie medyczne składają się wszystkie środki i przedmioty niezbędne do udzielenia pierwszej pomocy. Apteczka powinna znajdować się we wszelkiego rodzaju placówkach, takich jak szkoły czy przedsiębiorstwa. Z pewnością okaże się nieoceniona również podczas zawodów sportowych, obozów harcerskich oraz kolonii, gdzie nietrudno o kontuzję. Mimo niedużego rozmiaru, torby medyczne są zazwyczaj bardzo pojemne i zawierają nawet kilkadziesiąt różnych elementów. Zapewniają zatem doskonałe przygotowanie podczas nagłych wypadków. Pomagają zadbać o zdrowie i bezpieczeństwo, dlatego taka torba dobrze sprawdzi się na każdym wyjeździe, np. na wyprawę w góry lub nad morze. Dostępne modele obejmują także zestaw ratownictwa medycznego, dedykowany przede wszystkim służbom mundurowym, głównie policji, ratownikom medycznym oraz straży pożarnej. Zazwyczaj występuje on w postaci niewielkiej, podręcznej torby, dzięki czemu łatwo go przechowywać i przewozić.

u

Dlaczego warto wybrać zestaw ratownictwa medycznego od Amilado?

Decydując się na zakup torby medycznej od naszej firmy, zyskują Państwo pewność wysokiej jakości sprzętu i akcesoriów. Pełne wyposażenie zostało wybrane przez doświadczonych specjalistów medycznych, którzy na co dzień udzielają pierwszej pomocy. Marka powstała z chęci niesienia pomocy innym, a ten cel staramy się realizować najlepiej jak tylko potrafimy, czego rezultatem są oferowane produkty medyczne. Wszystkie elementy spełniają normy medyczne i posiadają wymagane certyfikaty, dzięki czemu dopuszczone są na rynek sprzedaży. Torby medyczne posiadają szelki ułatwiające ich przenoszenie i występują w wielu rodzajach. Różnią się głównie pod względem wyglądu oraz rozmiaru. Torby produkujemy z myślą o służbach mundurowych, dlatego zostały stworzone dla policji, strażaków oraz ratowników medycznych. Skorzystać mogą z nich również osoby prywatne. W ofercie posiadamy także małe apteczki i pokrowiec na szyny. Wszystkie torby wykonane są z najlepszej jakości materiałów, które zapewniają im trwałość w każdych warunkach. Nie ma zatem ryzyka, że torby medyczne zostaną uszkodzone podczas transportu.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z dostępną propozycją. Mamy nadzieję, że spełni Państwa oczekiwania. Zestawy ratownictwa medycznego proponujemy w atrakcyjnej cenie i wielu wariantach. Dostarczamy też większe ilości na specjalne zamówienie. Wszystko w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie naszych klientów, które zawsze powinno być na pierwszym miejscu.

u

Kiedy warto skorzystać z torby medycznej?

Torba medyczna jest bardzo dobrze wyposażona. Jej skład został stworzony przez wykwalifikowanych ratowników medycznych, którzy dzięki bogatemu doświadczeniu wiedzą, jakiego rodzaju leki i akcesoria okażą się niezastąpione podczas wypadków, kontuzji czy nagłych sytuacji zagrażających życiu lub zdrowiu. W związku z tym w zestawie ratownictwa medycznego można znaleźć przedmioty potrzebne w razie skaleczenia, zranienia, skręcenia, zwichnięcia, a nawet złamania. W niektórych przypadkach przydatne będzie także wyposażenie służące do opatrywania oparzeń oraz urazów oka. Ponadto uda się je wykorzystać, gdy nastąpi nagłe zatrzymanie krążenia.

Co dokładnie znajduje się w torbie medycznej? W zależności od jej rodzaju, liczba elementów może się różnić, choć podstawowy ekwipunek pozostaje niezmieniony. Większość toreb medycznych gwarantuje dostęp do takiego wyposażenia jak: kamizelka odblaskowa, nożyczki ratownicze (potrzebne chociażby do przecięcia bandażu lub odzieży poszkodowanego), suchy lód w sprayu (wykorzystuje się go przede wszystkim do łagodzenia skutków różnego rodzaju kontuzji), hydrożel, bandaże, gazy, woda utleniona, rękawiczki lateksowe, chusteczki odkażające, plastry i wiele więcej. Bazę każdego zestawu ratownictwa medycznego stanowi także silikonowa maska CPR przeznaczona do wykonywania sztucznego oddychania. Dzięki niej możliwe jest zachowanie zasad higieny przy udzielaniu pierwszej pomocy. W tym celu warto wykorzystać również specjalne rurki ustno-gardłowe. 

Masz pytanie?

Skontaktuj się  z nami, a udzielimy Ci wyczerupującej odpowiedzi.

Odbiorcy