Plecak taktyczny (TRB1)

  • Mały, lekki plecak medyczny, doskonale spełniający funkcje apteczki.,

  • Plecak zapewnia rozmieszczenie w nim wszystkich niezbędnych rzeczy potrzebnych do udzielenia pierwszej pomocy w warunkach taktycznych, a jednocześnie pozwala na swobodne wykorzystanie go w ciasnych wnętrzach budynków lub pojazdów.

  • Jego najważniejsze zalety to: kompaktowa wielkość, niewielka waga oraz ergonomiczność.

  • Część przednia plecaka wyposażona jest w taśmy w systemie MOLLE oraz kieszeń zamykaną na suwak.

  • Wnętrze zostało skonstruowane w sposób umożliwiający rozmieszczenie sprzętu medycznego zgodnie z indywidualnymi preferencjami użytkownika. Dostęp do komory głównej zapewniony jest dzięki zaprojektowaniu otwarcia plecaka w sposób podobny do otwarcia walizki.

  • Tylna ściana komory głównej zawiera 3 niezależne kieszenie segregacyjne mocowane za pomocą rzepów.

  • Wewnętrzna strona klapy wyposażona jest w trzy kieszenie wykonane z siatki, zamykane na suwaki na drobny sprzęt medyczny oraz jedną dużą kieszeń.

  • Z uwagi na niewielki rozmiar i wagę system nośny plecaka jest prosty i składa się z szelek wykonanych z taśmy, co nie ma wpływu na jego komfortowe użytkowanie.

UWAGA: Plecak sprzedawany jest bez wyposażenia. Istnieje możliwość wyposażenie plecaka w materiały medyczne za dodatkową opłatą. Zapraszamy do kontaktu.

UWAGA: wszystkie zdjęcia są poglądowe i mogą różnić się od właściwego produktu. Informacje zamieszczone na stronie nie stanowią oferty, a jedynie mają charakter reklamowy. Są jedynie zaproszeniem do zawarcia umowy (art. 71 Kodeksu cywilnego). Jeśli są Państwo zainteresowani zapoznaniem się z warunkami transakcji, prosimy o bezpośredni kontakt z przedstawicielem Amilado.

ZAMÓWIENIEInformujemy, że Państwa zgoda może zostać przez Państwa cofnięta w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszej firmy z adresu, którego zgoda dotyczy.
(Please be advised that your consent may be withdrawn by you at any time by sending an e-mail to the address of our company from the address to which the consent relates).

Zamknij Menu